Soľ z Mŕtveho mora

Soľ z Mŕtveho mora je známa vďaka svojim mnohým prírodným, liečivým účinkom. Soľ z mŕtveho mora je ťažená v južnej oblasti mŕtveho mora, kde je koncentrácia minerálov najvyššia.

Mŕtve more je známe pre svoje liečebné vlastnosti a ľudia cestovali k jeho brehom po stáročia aby sa namáčali v slaných vodách.

Je známe, že kúpeľ vo vode obohatenej soľou z mŕtveho mora má liečebné účinky pri kožných problémoch a pri zlepšovaní vnútorných procesoch. Soľ z mŕtveho mora uvoľní a vyhľadí pokožku, tým že odstráni odumreté bunky a uvoľní svaly.

Bolo preukázané, že soľ z mŕtveho mora zmierňuje kožné ochorenia, ako je akné, ekzémy a psoriáza.

Morská Soľ s esenciami

Minerály z Mŕtveho mora

Magnézium
Podporuje rýchle hojenie kožného tkaniva a zanecháva povrch pokožky s antialergickými prvkami. Tiež nevyhnutné pre bunkový metabolizmus.
Bromid
Upokojuje pokožku, uvoľňuje telo svaly a upokojuje nervy.
Jód
Dôležitý pre správnu funkciu štítnej žľazy a pomáha pri výmene látkovej výmeny tela.
Síra
Prirodzený dezinfekčný prostriedok. Úzko spolupracuje s pečeňou a zbavuje telo toxínov.
Draslík
Pomáha regulovať vlhkosť v koži a v tele, pomáha pri znižovaní zadržiavania vody a na výživu buniek. Draslík tiež reguluje nervový systém.
Vápnik
Nevyhnutný minerálny prvok, známy pri posilnení kostí a zubov. Taktiež posilňuje bunkové membrány a čistí póry.
Sodík
Zmierňuje stuhnutosť a svalové kŕče. Sodík je tiež silný detoxikačný prostriedok, pomáha bunkám získať živiny a vylúčiť odpad.
Zinok
Pri lokálnej aplikácii, je známe, že chráni pokožku pred spálením. Tiež je známe, že posilňuje imunitný systém. Vnútorne je kľúčovým faktorom pri enzymatickej regulácii bunkovej proliferácie.
ROZMARÍN A KAMILKA
OCEAN
POMARANČ
MARACUJA
RUŽA
EUKALYPTUS
CITRÓNOVÁ TRÁVA
LEVANDUĽA
ANTI STRESS 46% Magnesium
ZELENÝ ČAJ
VANILKA
100% NATURAL