Bahno z Mŕtveho Mora

Bahno z Mŕtveho mora obsahuje minerály, ktoré majú mnoho blahodárnych účinkov na kožu a telo. Pomáhajú udržiavať hladinu vlhkosti, zvyšujú prietok krvi do kapilár a pôsobia ako antioxidanty. Bahno z Mŕtveho mora tvorí tesnú vrstvu na koži, ktorá pomáha naplniť ju s minerálmi a efektívne ju čistí a obnovuje jej prirodzenú rovnováhu zvýšením vnútornej hladinu vlhkosti.

 

dead sea mud mask

Bahno z Mŕtveho mora je jedinečné vďaka svojej vysokej koncentrácii solí a minerálov. Je obzvlášť bohaté na horčík, sodík, draslík a vápnik. Maska z bahna zlepšuje vzhľad pleti zlepšením elasticity a minimalizuje póry a vrásky. Keď uschne, toxíny, ktoré môžu byť prítomné v kožných bunkách  sú odstránené. Vaša tvár sa bude cítiť čistá a svieža.

dead sea mud

Bahno z Mŕtveho mora obsahuje všetky zdraviu prospešné soli a minerály z Mŕtveho mora spolu s organickým materiálom a môže byť aplikované priamo na kožu, ktorá z neho robí vynikajúci prostriedok pre liečenie širokej škály kožných ochorení a porúch, ako je psoriáza, ekzém, akné, pupienky a zápal.

BENEFITY BAHNA Z MŔTVEHO MORA:

Odstraňuje bolesti
Bahno z Mŕtveho mora má terapeutické účinky a používa sa pri liečení reumatických stavov, ako je reumatoidná artritída a osteoartritída. Taktiež je účinné po športových úrazov, pri zotavovaní sa po ortopedických operáciách.
Pomáha pri kožných problémoch
Bahno z mŕtveho mora pomáha pri kožných problémoch ako je psoriáza, atopická dermatitída a vitiligo
Zvyšuje zdravie pokožky
Bahno z Mŕtveho mora s vysokým obsahom minerálnych látok, ako je sodík, chlorid, draslík, horčík, železo a vápnik, vyživuje pokožku. Tú prirodzene zjemňuje a hydratuje, takže sa výrazne zlepšuje vzhľad a zdravie vašej pokožky a zanecháva ju pružnú a čistú.
Detoxifikuje
Bahno z mŕtveho mora vyťahuje z kože nečistoty a toxíny.
Zlepšuje cirkuláciu
Cirkulácia napomáha preniesť dôležité živiny a kyslík do buniek a odstraňuje toxíny